MENU
  • Rehablitacja w domu pacjenta
  • Kinesiotaping - plastrowanie dynamiczne
  • Masaż antycellulitowy bańką chińska
  • Ciepłolecznictwo
  • Elektrostymulacja
  • Terapia manualna
  • Masaż leczniczy

Masaże lecznicze i relaksacyjne

Masaż leczniczy, inaczej klasyczny, to najczęściej wykonywany masaż przy dolegliwościach bólowych związanych z układem mięśniowym i kostno-stawowym. Polega na wykorzystaniu wszystkich technik terapeutycznych w odniesieniu do zaistniałego problemu: rozluźnia napięte mięśnie, rozgrzewa kości i stawy, pomaga w lepszym ukrwieniu masowanego miejsca, odżywia tkanki. Wykonywany zarówno w formie masażu częściowego na poszczególne okolice lub stawy oraz jako masaż całego ciała.

30min - 50zł

45min -70zł

Podaruj sobie odrobinę relaksu i chwile zapomnienia.

Masaż gorącymi kamieniami 

Terapia gorącymi kamieniami to połączenie masażu relaksacyjnego z mocą kamieni bazaltowych. Jego działanie terapeutyczne polega na rozluźnieniu mięśni poprzez ciepło jakie wytwarzają kamienie. To idealny masaż na chłodne jesienne i zimowe dni. Ciepło wytwarzane podczas tego zabiegu ma również działanie przeciwbólowe. Efektem masażu gorącymi kamieniami jest rozluźnione, zrelaksowane ciało o mniejszych dolegliwościach bólowym ze strony układu kostno-stawowego

Masaż wykonywany tylko w sobote inny termin ustalany telefonicznie

Masaż trwa 60min cena 100zł

 

Masaż aromaterapeutyczny ziołowy - Aromaterapia 

Odkryj leczniczą moc olejków

W miesiącu listopadzie, zapraszam Państwa na aromaterapeutyczny masaż ziołowy.
Masaż aromaterapeutyczny to zabieg fizjoterapeutyczny o charakterze leczniczym i relaksacyjnym, połączony z wyjątkowym działaniem aromatycznych olejków eterycznych.

Cena promocyjna 30 min - 40 zł lub 60 min - 80 zł !!!

Olejki które, możecie Państwo wybrać to m.in.: kawa, kawa z czekoladą, zielona herbata, grejpfrut, frezja, las, mandarynka z zielona herbata, aloes, kwiatowy, bez, konwalia, cynamon i inne.